III Parafialny Rajd Rowerowy

Autor on sie 7, 2016 in Aktualności

Z inicjatywy Rady Duszpasterskiej działającej przy Kościele Parafialnym w Ostrorogu i przy poparciu i osobistym udziale księdza Proboszcza Krystiana Sobczaka oraz Księdza Szymona Kaźmierczaka dnia 19 czerwca 2016r.  odbył się III Parafialny Rajd Rowerowy.  Przed wyjazdem wszyscy uczestnicy udali się na krótką modlitwę do Kościoła. Rowerzyści wyruszyli spod  kościoła do Kluczewa a następnie na metę rajdu do Szczepankowa. Prezes Stowarzyszenia Mieszkańców Wsi „Szczepany” Pani Elżbieta Drewniak gorąco przywitała wszystkich cyklistów i zaprosiła na pieczone kiełbaski  z grilla , grochówkę  oraz na słodkości i napoje. W rajdzie wzięło udział około 100 osób. Rada Duszpasterska jest wdzięczna i składa serdeczne podziękowanie sponsorom,  strażakom OSP Ostroróg i Szczepankowa, Sołtysowi Wsi Kluczewo Panu Krzysztofowi Szal  oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się i pomagały w zorganizowaniu rajdu.