IV Parafialny Rajd Rowerowy

Autor on wrz 25, 2016 in Aktualności

Rada Duszpasterska   zadbała ,aby pożegnanie lata przebiegło aktywnie, a do tego rodzinnie.  Otóż w niedzielę,  25 września  2016r. odbył się  IV Parafialny  Rajd Rowerowy.
Impreza uwielbiana przez wszystkich, jak zawsze zgromadziła mnóstwo rowerzystów. Wszyscy cykliści  pojawili się przy kościele o  13.30.  Parafianie, ale także i mieszkańcy z całej gminy oraz okolic przyjechali całymi rodzinami. 

Po modlitwie  wyruszyliśmy  do Rudek skąd dalsza trasa prowadziła przez  Szczepankowo na metę rajdu do Kluczewa.
Uczestnicy smakowali pieczone z ogniska kiełbaski, ciasto, napoje oraz tak zwaną niespodziankę, którą była Pizza dostarczona przez Bar Mormin w Ostrorogu.
W rajdzie wzięło udział około 60 osób. Rada Duszpasterska  składa serdeczne podziękowanie   strażakom OSP Ostroróg na czele z Panem Feliksem Burdajewiczem, Sołtysowi Wsi Kluczewo Panu Krzysztofowi Szal za super zorganizowanie mety oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się i pomagały, aby  rajd mógł się odbyć.