Porządkowanie zaniedbanych grobów

Autor on paź 31, 2016 in Aktualności

WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ wszystkim, którzy dzisiaj przyczynili się do wspaniałego dzieła na naszym cmentarzu parafialnym! ? Przede wszystkim najdzielniejszej i najkochańszej młodzieży z KSM-u oraz drogim ministrantom, którzy od godz.11:00 ze wszystkich sił pracowali porządkując groby zaniedbane. Dziękujęmy ich rodzicom, za wsparcie i wszelką pomoc! ? Wielkie podziękowanie kierujemy do Pana Romana Napierały, dzięki któremu mogliśmy zapalić znicze nie tylko na tych grobach, na których sprzataliśmy, ale i też na grobach księży. ? Nasze serca się radują, że po raz kolejny z Bożą i ludzką pomocą mogliśmy zrobić coś pięknego. ? ? ?Wszyscy pamiętajmy jednak, że to nasza modlitwa może najwięcej zdziałać pomagając duszom naszych bliskich zmarłych.

Ks. Szymon Kaźmierczak