28.04.2024r.
                V Niedziela Wielkanocna

1. Msze św. w niedzielę dzisiaj : o godz.7:30, 9:00, 10:00 11:00  w przyszłą niedzielę o godz. 7:30, 9:00 i 10:30.

1. W tygodniu Msze św. o godz. 17:00.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę razem z Mszą św. wieczorną.

1. Nabożeństwo majowe od środy:

W  kościele  o godz. 17:00. W wioskach gromadzimy się przy krzyżach i figurach o godzinie ustalonej  przez mieszkańców danej wioski.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.

1. W przyszłą niedzielę odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii św. Po raz pierwszy dzieci w czasie Mszy św. o godz.10:30 w pełny sposób będą uczestniczyć we Mszy św.

Dzieci zgromadzą się przy kościele o godz.10:15. Rodzice udzielą swoim dzieciom błogosławieństwa a następnie zostaną wprowadzone do kościoła. Parafian, którzy nie mają dziecka do pierwszej Komunii św. prosimy by uczestniczyli we Mszy św. o innej godzinie.

W czasie Mszy św. o godz. 10:30 wszystkie miejsca w ławkach rezerwujemy dla dzieci komunijnych, ich rodziców, pozostali gromadzą  się wokół świątyni parafialnej.

Proszę nie siadać do ławek, które są zarezerwowane z imienia i nazwiska. Przypominam wszystkim o godnym stroju kiedy uczestniczymy we Mszy św.

Spowiedź rodziców, rodzeństwa, chrzestnych i gości w tygodniu przed wieczorną Mszą  św.

Próba dzieci I komunijnych w czasie wyznaczonym przez katechetkę.

1.   W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Spowiedź dzieci I- komunijnych w sobotę :

klasa IIIa o godz.    9:00

klasa III b o godz.  9:30

klasa IIIc o godz. 10:00

Przypominam, iż w myśl regulaminu cmentarza w dalszym ciągu do ponownego pochówku będą przeznaczone mogiły zaniedbane i te gdzie przez wiele lat nie była przedłużana prolongata.

Prolongatę należy przedłużyć w biurze parafialnym po wieczornej Mszy św.

W tym roku kończy się prolongata wszystkich którzy byli pochowani w 2004r.

Ofiary zbierane przy bramach cmentarza będą przeznaczone na remont wieży na świątyni parafialnej.

———————————————————————–