Parafialne
20.10.2019r.
XXIX Niedziela zwykła

W dzisiejszej Ewangelii słyszeliśmy że nasza modlitwa musi być wytrwała, że Bóg wysłuchuje każdą prośbę, która jest zgodna z Jego wolą ale musimy być wytrwali w modlitwie tak jak wdowa z dzisiejszej Ewangelii.

Niech nasze życie będzie dziękczynieniem Bogu za dobro, które od niego otrzymujemy każdego dnia.

Ofiary złożone na tacę przeznaczone na pokrycie kosztów inwestycji parafialnych.

Przed kościołem zbiórka ofiar na paczki Bożonarodzeniowe i na Papieskie Dzieła Misyjne.

1. Dzisiaj obchodzimy Światową Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny.

2. Msze św. w tygodniu o godz. 17:00 . Na modlitwę różańcową zapraszam na godz. 16:30 .

3. Na dzieło Nowego Tysiąclecia w minioną niedzielę zebraliśmy 372,- zł  i 72 grosze. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

1. Wymienianki 1 razowe składamy do skrzynki na stoliku z prasą katolicką. Roczne tylko w biurze parafialnym . Nie składamy wymienianek na składkę.

2. Spotkania zgodnie z planem ustalonym przez opiekunów grup.

3. 31 października korowód Wszystkich Świętych. Po Mszy św. o godz. 17:00 udajemy się na cmentarz. Po modlitwie spotykamy się w salce z dziećmi i młodzieżą. Prosimy o pomoc w zorganizowaniu spotkania.