22.05.2022r.

VI Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj Msze św. o godz.7:30, 9:00, 10:00,11:00,w Oporowie w sobotę o godz. 18:30.

1. W tygodniu Msze św. o godz. 17:00  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę wieczorem.

2. We wtorek dzień powszechnej modlitwy za Kościół w Chinach.

3. W czwartek Dzień Matki otoczmy modlitwą nasze mamy, prośmy o Boże błogosławieństwo dla żywych i wieczną radość nieba dla zmarłych.

4. Nabożeństwo majowe w tygodniu:

• w kościele codziennie do piątku o godz. 17:00.

• W wioskach gromadzimy się przy krzyżach i figurach o godzinie ustalonej przez mieszkańców danej wioski.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.

6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

1.

Przypominam, iż w myśl regulaminu cmentarza w dalszym ciągu do ponownego pochówku będą przeznaczone mogiły zaniedbane i te gdzie przez wiele lat nie była przedłużana prolongata.

Prolongatę należy przedłużyć w biurze parafialnym po wieczornej Mszy św.

W tym roku kończy się prolongata wszystkich którzy byli pochowani w 2001r.

Ofiary zbierane przy bramach cmentarza będą przeznaczone na remont wieży na świątyni parafialnej.

Ks. Proboszcz
———————————————————————–