11.04.2021r.

II Niedziela Wielkanocna
Niedziela Miłosierdzia Bożego

W niedzielę Miłosierdzia Bożego doświadczamy przeogromnej miłości Chrystusa. Wołamy do Boga i prosimy o Jego miłosierdzie dla nas i całego świata.

Przed kościołem po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.

1. W drugą niedzielę Wielkanocną rozważamy Miłosierdzie Boże.

Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00 .

1. Msze św.w niedzielę: o godz.7:30, 9:00, 10:00 i 11:00   w Oporowie w sobotę o       godz. 18:30, w tygodniu Msza św. o godz. 17:00.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę razem z Mszą św. wieczorną.

W środę 14 kwietnia przypada Święto Chrztu Polski.

1. Spotkania: – zgodnie z harmonogramem.

1. Bóg zapłać za ofiary na daninę diecezjalną. W sumie 20% parafian złożyła daninę tj 200 rodzin.  Bóg zapłać za ofiary.

2. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Biblijna, rozpoczyna się Tydzień Biblijny i Narodowe czytanie Pisma Świętego.

3. Dziękuję członkom Ochotniczej Straży Pożarnej za ustawienie namiotów na święta.

4. Spowiedź dzieci I – komunijnych

– sobota 17 kwietnia

1. IIIa o godz. 9:00

2. IIIb o godz. 10:00

Przypominam, iż w myśl regulaminu cmentarza w dalszym ciągu do ponownego pochówku będą przeznaczone mogiły zaniedbane i te gdzie przez wiele lat nie była przedłużana prolongata.

Prolongatę należy przedłużyć w biurze parafialnym po wieczornej Mszy św.

W tym roku kończy się prolongata wszystkich którzy byli pochowani w 2000r.

Ks. Proboszcz