15.09.2022r.

XXVI Niedziela Zwykła

1. Msze św. według stałego porządku tj. w niedzielę o godz. 7:30, 9:00, 10:00, 11:00  w Oporowie w sobotę o godz. 18:30. W tygodniu o godz. 17:00.

2. 1 października rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie różańcowym, które będzie odprawiane codziennie przed Mszą św.  czyli o godz. 16:30 .

Dzieci przez cały miesiąc październik zapraszamy na różaniec  w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek na godz. 16:30

Dzieci przychodzą na wspólny różaniec z rodzicami.

Dzieci komunijne obowiązkowo. Młodzież wg ustalonego planu.  Jeżeli ktoś pragnie przyjąć Pana Jezusa to może zostać na Mszy św.

3.Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.

4.W niedzielę 2 października na Mszy św. o godz. 11:00 odbędzie się  poświęcenie różańców. Na modlitwę zapraszam rodziców dzieci  I- komunijnych.

1.

Przypominam, iż w myśl regulaminu cmentarza w dalszym ciągu do ponownego pochówku będą przeznaczone mogiły zaniedbane i te gdzie przez wiele lat nie była przedłużana prolongata.

Prolongatę należy przedłużyć w biurze parafialnym po wieczornej Mszy św.

W tym roku kończy się prolongata wszystkich którzy byli pochowani w 2001r.

Ofiary zbierane przy bramach cmentarza będą przeznaczone na remont wieży na świątyni parafialnej.

Ks. Proboszcz
———————————————————————–